شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

قالب های ناپ کامرس

Filters
در هر صفحه
2,500,000ریال 3,500,000ریال
2,900,000ریال 3,900,000ریال
قالب اونیو Avenue برای فروشگاه‌های بر اساس پلتفرم ناپ‌کامرس ، یک قالب مدرن با ظاهری زیبا، تمیز و ساختار روشن است
2,990,000ریال 6,500,000ریال
2,990,000ریال 4,500,000ریال
2,990,000ریال 4,500,000ریال
2,990,000ریال 3,500,000ریال
3,990,000ریال 7,000,000ریال
3,990,000ریال 7,500,000ریال
4,100,000ریال 7,500,000ریال
4,590,000ریال 7,000,000ریال

یکی از اصلی‌ترین ارکان برای طراحان وبسایت انتخاب قالب هست. انتخاب قالب مناسب علاوه بر اینکه می‌تواند باعث ایجاد تجربه بهتر بازدیدکنندگان از سایت شود، تاثیر بسیاری در سئو و افزایش بازدید سایت نیز برای شما دارد.

هرچه که شما قالب بهتری برای قروشگاه آنلاین خود داشته باشید، بازدید وبسایت شما نیز بیشتر خواهد بود. ممکن است بسیاری از امکانات و ویژگی‌ها بصورت ذاتی بر روی یک قالب تعریف شده باشند. بطوری که شما دیگر نیازی به نصب پلاگین‌ها برای انجام یکسری از امکانات نداشته باشید.

در هر کدام از قالب‌هایی که شما برای CMS‌های مختلف مانند ناپ کامرس یا حتی وردپرس مشاهده می‌کنید، معمولا یکسری هوشمندی‌های منحصر بفرد در آن‌ها رعایت شده است. هر قالب نسبت به قالب‌های دیگر مزایا و معایبی دارد و این وظیفه شماست که با توجه به معیارها و اهمیت هر کدام از این موارد قالب مدنظر خود را پیدا کنید.

درنظر داشته باشید که هیچ قالب یا حتی پلاگینی برای استفاده در سایت شما کامل نیست و اگر شما قصد دارید یک قالب با تمامی ویژگی‌های مدنظر خود داشته باشید؛ باید این قالب را بصورت انحصاری تولید کنید.

در مورد فروشگاه‌های بزرگ همانند سایت‌های فروشگاهی معروف، این سایت‌ها برای قالب محتوای خود صدها میلیون هزینه می‌کنند. اما توجه داشته باشید که در ابتدای کار هیچ یک از این فروشگاه‌ها برای سایت خود چنین هزینه‌ای را انجام نمی‌دادند.

در واقع اگر شما می‌خواهید یک فروشگاه بروز داشته باشید، همواره باید برای بروزرسانی آن هزینه کنید. درست همانند فروشگاهی که ماهیانه برای ملک خود اجاره می‌دهد. 
هزینه‌های یک فروشگاه اینترنتی شامل موارد زیر می‌شود:

  • تولید محتوا و سئو
  • مشاوره سئو
  • هزینه هاست و دامین
  • هزینه مربوط به برنامه‌نویس
  • هزینه خرید پلاگین، قالب، یا سورس کد

در این بخش از سایت nitronop ما تنها قصد داریم بر روی مورد آخر یعنی خرید پلاگین و قالب صحبت کنیم. اولین نکته‌ای که ممکن است ذهن شما را مشغول کند این است که هزینه قالب مد نظر من چقدر می‌شود.

یا ممکن است این سوال ذهن شما را مشغول کند که آیا تهیه یک قالب رایگان بصرفه‌تر و اقتصادی‌تر از یک قالب غیر رایگان نیست؟

استفاده از قالب‌های رایگان

معیار‌های زیادی برای انتخاب یک قالب برای سایت وجود دارد که شاید مهمترین اصل برای شما هزینه آن به نسبت قابلیت‌های موجود در یک قالب باشد. در مورد CMS‌های زیادی همانند ناپ‌کامرس قالب‌های رایگان وجود دارند.

خیلی از افراد تصور می‌کنند قالب‌های رایگان امکانات کمتری نسبت به قالب‌های غیر رایگان دارند و یا قالب‌های غیر رایگان بهتر از قالب‌های رایگان هست. در واقع این تصور اشتباهی است.

شما در بسیاری از موارد سایت‌هایی را مشاهده می‌کنید که با استفاده از قالب‌های رایگان محتوایی را به مشتریان خود عرضه می‌کنند. همان طور که بالا‌تر اشاره کردیم شما در تمامی قالب‌ها چه رایگان و چه غیر رایگان نقاط ضعف و قوتی را مشاهده می‌کنید.

در مورد قالب‌های رایگان شما با پرداخت هزینه کمتری می‌توانید کسب و کار خود را شروع و وبسایت خود را راه‌اندازی فرمایید. بنابراین ممکن است انتخاب یک قالب رایگان که شامل معیار‌های شما باشد بهتر از خرید یک قالب باشد.

نکته مهمتر از این بحث این است که شاید به ذهن شما برسد که آیا قالب‌های غیر رایگان را می‌توان بصورت رایگان هم استفاده نمود. در اینجا ما سعی می‌کنیم بخشی از تجربیات خود را برای افرادی که چنین سوالی دارند مطرح نماییم.

تا به حال این سوال ذهن شما را مشغول کرده است که چرا یک فرد یا شرکت باید فایلی را خریداری کرده و به رایگان در اختیار شما قرار دهند؟

شرکتی که قصد داشته باشد قالب‌ها را خریداری کرده و به رایگان به مشتریان خود ارائه کند بیش از اینکه سودده باشد، زیان‌ده است و اگر این سیاست خود را ادامه دهد قطعا یک روزی توانایی ادامه فعالیت نخواهد داشت.

بنابراین ممکن است برخی از سایت‌های خارجی، قالب‌های غیر رایگان را بصورت رایگان به شما عرضه کنند. در این صورت شما با نصب این قالب‌ها بر روی وبسایت خود یک بدافزار خواهید داشت.

در چنین حالتی کمترین نگرانی شما باید این مورد باشد که فروشگاه آنلاین شما ناامن است و ممکن است حفره‌های امنیتی در آن وجود داشته باشد. در برخی از موارد حملات از طریق ربات‌هایی (Bot) انجام می‌گیرند، منشا آن‌ها ممکن است سایت شما باشد.

این به معنای این است که در آینده شما بعنوان مقصر این موضوع شناخته خواهید شد و حتی ممکن است مشکلاتی حقوقی برای شما ایجاد شود.

شناسایی کد‌های مخرب در CMS‌های دیگر کار بسیار ساده‌تر است ولی در مورد CMS ناپ‌کامرس بدلیل ساختار فایل‌هایی که وجود دارد تشخیص مخرب بودن یا نبودن یک قالب ممکن است بسیار دشوار باشد.

چون در ناپ‌کامرس فایل‌ها و تمامی کدها قبل از اجرا شدن کامپایل شده و تغییر می‌کنند. همین امر یکی از دلایلی است که باعث افزایش امنیت nopcommerce نسبت به سایر CMS‌های موجود می‌شود.

علاوه بر اینها در صورتی که شما بتوانید قالب را به حالت اولیه خود بازگردانید و کد‌های تفسیر شده آن را ترجمه کنید باز هم به یک برنامه‌نویس حرفه‌ای برای شناسایی کد‌های مخرب و حذف آن نیاز خواهید داشت.

برای اینکه هیچ موقع به این مشکلات دچار نشوید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم قالب‌های خود را از منابع معتبر تهیه کنید. در مورد قالب‌های رایگان سعی کنید همیشه قالب‌ها را از سایت رسمی ارائه دهنده آن تهیه نمایید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

در سایت nitronop ما سعی نموده‌ایم برای تمامی فایل‌های قابل دانلود یک الگوریتم Hash قرار دهیم تا شما از امنیت فایل و بی‌نقص بودن آن اطمینان حاصل نمایید.