شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

درباره ما

 

گروه  نیتروناپ  با تکیه بر تجربه خود در زمینه پیاده سازی و تولید نرم افزار برای سازمانها و نهادهای بزرگ و معتبر کشور و با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده سازی برنامه های کاربردی به سفارش مشتری با استفاده از سبکهای مختلف معماری نرم افزار، در حوزه های مختلف اقدام نماید.استفاده از تکنولوژی و متدولوژی های روز دنیا در طراحی و پیاده سازی نرم افزار و همچنین بکارگیری سبکهای نوین معماری نرم افزار همواره در پروژه های نرم افزاری و تولید سامانه های اطلاعاتی مدنظر بوده است.

استراتژی نیتروناپ  :  ما می خواهیم در بازار نرم افزار های مرتبط با تجارت الکترونیک، در سطح جهانی، حضور فعال داشته باشیم. بدین منظور گروه نیتروناپ ، محصولات و خدمات نرم افزاری لازم برای انجام تجارت الکترونیک برای شرکت ها و همه افرادی که خواهان حضور در تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین هستند را ارائه می دهد.

ماموریت  نیتروناپ  :  گروه نیتروناپ  ، در حال حاضر، یکی از ارائه دهندگان اصلی راهکارهای تجارت الکترونیک برای مشتریان کوچک، متوسط و بزرگ در ایران می باشد. این شرکت در تلاش است تا محصولات خود را مطابق با آخرین استاندارد های بین المللی در بازار جهانی عرضه کند

برای دریافت مشاوره رایگان و راه اندازی فروشگاه خود همین حالا  با ما تماس  بگیرید

 

.