شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

شرایط استفاده

تمامی فعالیت های سایت نیتروناپ  در کشور ایران می باشد.

ورود کاربران به وب ‏‌سایت و هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات نیتروناپ است.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات نیتروناپ  استفاده می‏‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت تماس با ما از فرم تماس با ما اقدام کنید.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. نیتروناپ  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این سایت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ما، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ما جزئی از اموال نیتروناپ  محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار نیتروناپ  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای نیتروناپ محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط ما و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار نیتروناپ  است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

 ارائه خدمات و خرید محصلات شامل پلاگین و قالب و ....

هر محصولی که توسط مشتری خریداری می شود ، فقط برای یک نسخه از فروشگاه ساز ناپ کامرس ارائه خواهد شد. در واقع هر خرید، فقط برای یک نسخه می باشد و برای نسخه های دیگر باید مجددا خرید انجام شود، که شامل تخفیف می باشد. به عنوان مثال اگر محصول خریداری شده توسط شما فقط برای نسخه  ناپ کامرس 4.2 باشد، نسخه 4.2 برای شما ارسال خواهد شد.

در صورتی که محصولی از تولیدکننده دیگری در سایت نیتروناپ ارائه می شود، نیتروناپ تا اصلاح ایرادات احتمالی با تولیدکننده آن مکاتباتی انجام خواهد داد (مشتری شخصا می تواند با تولید کننده جهت رفع ایراد ارتباط برقرار کند)، و در صورت رفع ایراد توسط تولید کننده، نسخه نهایی مجددا برای مشتری ارسال می شود.

مشتریان حق انتشار محصولاتی که نیتروناپ تولید کرده است را در وب سایت خود یا دیگران ندارد. و فروش آن ممنوع می باشد.
کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.

نیتروناپ  تمام تلاش خود را برای امنیت مشتریان خود انجام می دهد اما هیچ مسئولیتی در قبال نام کاربری و رمز های ارسالی به این مجموعه را ندارد، حتما در زمینه نگهداری امنیت سایت خود دقت کنید.

محصولات ارائه شده در این وب سایت توسط مالک وب سایت نوشته شده است یا تولید کنندگان خارج از کشور دارد. همچنين مالك مادي و معنوي سفارشات نرم افزارها و خدمات اختصاصي صاحب وب سايت مي باشد.

مسئوليت تست و کسب اطمينان از انجام موارد مورد درخواست یا خرید محصول مشتری،پس از ارسال محصول یا دريافت پاسخ اطلاع رسانی اتمام انجام کار، بر عهده مشتري مي باشد و خارج از زمان پشتیبانی هیچ مسئولیتی را برای نیتروناپ  ایجاد نمی کند.

 

در صورت اختلاف در قوانين و مقررات اين سايت ، ابتدا موضوع از طريق مذاكرات و مكاتبات دوستانه و محترمانه حل و فصل خواهد شد.

محل تنظيم و انجام تعهدات و خدمات اين سايت شیراز مي باشد.

باتشکر

با آرزوی بهترین ها برای شما